Ege’de 4,8 Büyüklügünde Deprem Reviewed by Momizat on . Ege'nin Oniki Adalar bölgesinde 4,8 büyüklügünde bir deprem meydana geldi. Depremin Izmir, Manisa, Aydin ve ilçelerinde de hissedildigi ögrenilirken bazi yerler Ege'nin Oniki Adalar bölgesinde 4,8 büyüklügünde bir deprem meydana geldi. Depremin Izmir, Manisa, Aydin ve ilçelerinde de hissedildigi ögrenilirken bazi yerler Rating:

Ege’de 4,8 Büyüklügünde Deprem

Ege’de 4,8 Büyüklügünde Deprem

Ege’nin Oniki Adalar bölgesinde 4,8 büyüklügünde bir deprem meydana geldi. Depremin Izmir, Manisa, Aydin ve ilçelerinde de hissedildigi ögrenilirken bazi yerlerde panik yasandi. 

Saat 11:28’de meydana gelen deprem, özellikle çok katli binalarda çalisanlari korkuttu. Sarsintiyla birlikte telasla disariya çikan bazi kisiler, bir süre bekledikten sonra geri döndü.

Bogaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi Deprem Arastirma Enstitüsü Müdürlügü verilerine gore, saat 11:28 siralarinda Oniki Adalar açiklarinda 4,8 büyüklügünde deprem meydana geldi. Depremin merkez üssünün, Oniki Adalar bölgesi oldugu ve denizin 9,1 kilometre altinda meydana geldigi ögrenildi.

© 2015 NESAR Bilgi İşlem

Scroll to top