Manisa Zihinsel Engelli Çocuklar Vakfında Deprem Eğitimi Reviewed by Momizat on . 23 Şubat 2012 tarihinde Manisa Temsilciliğimiz, Manisa Zihinsel Engelli Çocuklar Vakfı okulunda "Deprem Eğitimi ve Tatbikatı" gerçekleştirmiştir. Zihinsel engel 23 Şubat 2012 tarihinde Manisa Temsilciliğimiz, Manisa Zihinsel Engelli Çocuklar Vakfı okulunda "Deprem Eğitimi ve Tatbikatı" gerçekleştirmiştir. Zihinsel engel Rating:

Manisa Zihinsel Engelli Çocuklar Vakfında Deprem Eğitimi

23 Şubat 2012 tarihinde Manisa Temsilciliğimiz, Manisa Zihinsel Engelli Çocuklar Vakfı okulunda “Deprem Eğitimi ve Tatbikatı” gerçekleştirmiştir.

Zihinsel engelli çocuklarımızın hayatın içinde “var” olduklarını gördüğümüzden Manisa Temsilciliği olarak bizde onlara küçük senaryolarla olayları karikaturize ettik.

Zihinsel engelli çocuklar vakfı okullarında ilk defa yapıldığını belirten okul idaresi ve öğretmenlerinin yaklaşımları bizleri onure etti. Zihinsel engellilerle yapılan bu eğitimlerin tekrarları yapılacaktır.

Zihinsel engelli çocuklarımızla diyaloğa girme başarısını gösteren Manisa Temsilcimiz Tahir Hamdi ORAL’ı ve Manisa ekibimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

© 2015 NESAR Bilgi İşlem

Scroll to top